شماره تماس فروشگاه

021-44273798
فن 12 ولت 3.5*3.5 آدا AD3512MB-K73
فن 12 ولت 3.5*3.5 آدا AD3512MB-K73

فن 12 ولت 3.5*3.5 آدا AD3512MB-K73

5.0 (9) 0

فروش فن آدا مدل AD3512MB-K73

بسیاری از توسعه دهندگان دستگا‌ه‌های الکترونیکی علاقه دارند که حجم پروژه آن‌ها خیلی زیاد نشود. یکی از مهم‌ترین عواملی که ابعاد دستگاه را افزایش می‌دهد، سیستم خنک کننده است. قطعا برای نصب یک فن مربعی باید فضای زیادی را در نظر بگیرید. همچنین فن باید در جایی مشغول به کار شود که فضای کافی برای گردش هوا داشته باشد. شرکت‌های تولید کننده با طراحی فن‌های مینی به شما این امکان را داده‌‌اند تا با کمترین فضای موجود دستگاه خود را به سیستم کولینگ ( Cooling ) مجهز کنید. فن آدا مدل AD3512MB-K73 محصولی است که شما را در انجام این کار همراهی می‌کند.

آدا یکی از برندهای مشهور بازار چین محصوب می‌شود و به طور تخصصی در بازار این کشور فعالیت دارد. بای بست الکترونیک با عرضه فن مربعی سعی دارد تا شما به مزایای بسیار این محصول برساند. همچنین محصول با کیفیت ساخت بالای خود می‌تواند نظر شما را نسبت به تولیدات کشور چین عوض کند.

مزایا و مشخصات فن آدا مدل AD3512MB-K73

اولین مزیتی که در این محصول به خوبی حس می‌شود کیفیت ساخت بالا است. مانند سایر فن‌های موجود در بازار که از لحاظ کیفی به شدت ضعیف هستند، فن آدا شما در همان لحظه اول حس یک کالا با کیفیت را به شما می‌دهد. بدنه اصلی محصول از جنس پلاستیک ساخته شده تا دیگر تفاوتی با سایر فن‌های مربعی نداشته باشد. البته پلاستیک استفاده شده برای قالب‌گیری بدنه از نوع مرغوبی است که به تنهایی چند مزیت بزرگ را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

اول از همه به دلیل مرغوبیت پلاستیک بدنه، محصول دیگر با ضربات مختلف آسیب نخواهد دید. به همین دلیل می‌توانید با خیالی کاملا آسوده محصول را در دل دستگاه‌ها پرتابل قرار دهید و دیگر نگران ضربات وارده شده به پروژه خود نباشید. فن آدا مدل AD3512MB-K73 در قالب استاندارد فن‌های اینترنال تولید شده و نباید روی قاب یا کیس دستگاه مورد استفاده قرار بگیرد.

تامین برق الکتروموتور و نصب محصول

برای نصب این محصول نیاز نیست که فضای خیلی زیادی را فراهم کنید. شاسی پلاستیکی فن آدا فقط 3.5 در 3.5 سانتی متر است. همچنین بدنه به باریک‌ترین شکل ممکن تولید شده و ضخامت آن فقط به 6 میلی متر می‌رسد. تامین برق موتور هم با یک منبع تغذیه 12 ولتی 60 میلی آمپر به راحتی انجام خواهد شد.

مشخصات پروانه فن

پروانه اصلی محصول مانند بدنه از پلاستیک ساخته شده و به دلیل کاربری داخلی هیچ محافظی روی خود ندارد. این پروانه با 7 پره خود می‌تواند در هر گردش حجم هوای زیادی را انتقال دهد. به همین دلیل فن با توجه به ابعاد خود از قدرت خنک کنندگی خوبی برخوردار است

خرید آنلاین در کمترین زمان

فن آدا مدل AD3512MB-K73 را از بای بست الکترونیک سفارش دهید تا خرید آنلاین لذت بخشی تجربه کنید. هر کجای ایران که ساکن باشید فن با روش‌های مختلف ارسال در کمترین زمان ممکن به دستان می‌رسد. همچنین می‌توانید از روش‌های مختلفی برای پرداخت مبلغ سفارش کمک بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021