شماره تماس فروشگاه

021-44292020
فن 12 ولت 8*8 اورتیک A8025H12B
فن 12 ولت 8*8 اورتیک A8025H12B

فن 12 ولت 8*8 اورتیک A8025H12B

5.0 (9) 0

شرح محصول فن اورتیک مدل A8025H12B

بالا رفتن حرارت قطعات مشکل قابل حلی است که بی توجهی به آن عواقب جبران ناپذیری دارد. کافیست دمای یک یا چند قطعه در پروژه الکترونیکی شما از حد مجاز بیشتر شود تا زیان‌های مالی زیادی ببینید. به همین دلیل با قرار دادن یک فن در کنار سایر قطعات می‌توانید برای همیشه با مشکل داغ شدن سیستم خداحافظی کنید. فن اورتیک مدل A8025H12B یک فن مربعی است که با مشخصات خود وظیفه خنک نگاه داشتن پروژه الکترونیکی شما را بر عهده می‌گیرد.

اورتیک یکی از چند شرکت چینی است که در زمینه تولید فن‌های الکتریکی فعالیت دارد. این کمپانی ناشناخته با انجام برخی کارها سعی کرده تا بتواند نسبت به رقبای همکارش برتری داشته باشد. قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا کاری است که شرکت اورتیک برای جذب مشتری بیشتر انجام داده است. پس مطمئن باشید که با خرید این محصول به هیچ عنوان از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.

مزایا و مشخصات فن اورتیک مدل A8025H12B

با باز کردن بست بندی و نگاه اولیه به محصول هیچ چیز عجیب و در از انتظاری نمی‌بینید. یک شاسی که مانند سایر فن‌ها بازار است و الکتروموتور پروانه فن را نگهداری می‌کند. شرکت اورتیک مانند سایر برندهای مشهور از پلاستیک برای ساخت شاسی اصلی کمک گرفته تا قیمت تمام شده محصول را کاهش دهد. البته این پلاستیک جنس مرغوبی دارد و بعید است که به مرور زمان مشکلی برای مشتری به وجود آورد.

توجه داشته باشید که این محصول یک فن داخلی یا اینترنال است که نباید در محیط‌های بیرونی کیس یا قاب وسایل الکترونیکی نصب شود. به همین دلیل برای پروانه اصلی هیچ محافظی طراحی نشده و سه پایه الکتروموتور در اطراف آن قرار دارند. طراحان فن اورتیک مدل A8025H12B سیم‌های الکتروموتور را در یکی از پایه‌های فن قرار داده‌اند تا وارد محدوده گردش پروانه نشوند.

مشخصات پروانه اصلی فن

پروانه فن مانند بدنه اصلی خود جنس کاملا پلاستیکی دارد. این پروانه به صورت 7 پره طراحی شده که هر هر کدام از آ‌ن‌ها پهن و دارای گوشه‌های تیزی هستند. به کمک این طراحی خاص پروانه با هر چرخش می‌تواند برش و انتقال هوا را بهتر انجام دهد. همچنین به دلیل وزن کم پروانه، الکتروموتور بدون صرف انرژی زیادی سرعت چرخش آن را به 3200 دور در دقیقه می‌رساند.

اتصال به منبع تغذیه و ابعاد استاندارد نصب

برای تامین برق فن باید رابط سه سیمه آن را به یک منبع تغذیه DC وصل کنید. البته منبع تغذیه مستقیم شما باید ولتاژ 12 ولتی و جریان 260 میلی آمپری داشته باشد. جهت نصب نیز باید فضایی به ابعاد 8 در 8 سانتی متر با عمق حداقل 2.5 سانتی متر در نظر بگیرید.

خرید آنلاین و سریع فن مربعی

کافیست فن اورتیک مدل A8025H12B را از همین صفحه بای بست الکترونیک سفارش دهید تا دیگر مشکلی برای خرید نداشته باشید. تیم ارسال ما تمام تلاش خود را می‌کند تا این فن مربعی خوش قیمت در کمترین زمان به دست مشتریان عزیز برسد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021