• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی A788J

آی سی A788J

شماره فنی: A788J

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی سی تایمر مدل A788J

دستگاه‌های الکترونیکی فرایندهای مختلف را با تاخیری مشخص انجام می‌دهند. در بسیار از مواقع نیاز است که توسعه دهنده با ایجاد تاخیر در قسمت‌های گوناگون پروژه عملکرد کلی پروژه خود را بهبود دهد. در گذشته انجام این کار بسیار سخت بود و فضای زیادی نیز در دستگاه ایجاد می‌کرد. اما امروزه با استفاده از یک آی سی تایمر می‌توان در کمترین زمان ممکن این کار را انجام داد. اگر شما هم به چنین قطعه‌ای در دستگاه خود نیاز دارید، آی سی تایمر مدل A788J انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

این آی سی تایمر می‌تواند به شما کمک کند تا تاخیر دلخواه در دستگاه الکترونیکی خود را ایجاد کنید. همچنین محصول قابلیت کار با انواع میکروکنترلرهای موجود در بازار و آردوینو را داد. به همین دلیل آی سی با ورود به دستگاه الکترونیکی در افزایش سرعت توسعه پروژه و رفع مشکلات مربوط به کالیبراسیون به شدت مفید خواهد بود.

مزایا و مشخصات آی سی تایمر مدل A788J

اولین مزیتی که با خرید محصول به دست می‌آورید، مربوط به نصب ساده است. جهت اتصال آی سی به میکروکنترلرها می‌توانید از بِرِد برد یا مدارهای چاپی کمک بگیرید. البته در اطراف آی سی 8 پایه بسیار کوچک وجود دارد که عملیات لحیم کاری باید با نهایت دقت ممکن روی آن‌ها انجام شود. همچنین خروجی‌های آی سی به صورت 12 بیتی خطی هستند که باید به آن در اتصال به میکروکنترلر توجه کنید.

با نصب آی سی به شیوه اصولی، تاخیر 200 نانو ثانیه‌ای روی برد ایجاد می‌شود. توسعه دهندگان در نصب محصول هم باید به این میزان تاخیر توجه داشته باشند تا در انتها به نتیجه مطلوبی برسند. سازنده آی سی هم در محصول خود ویژگی‌هایی را قرار داده تا توسعه دهنگان را راضی نگاه دارد. برای مثال سیستم تشخیص محدوده ولتاژ 3 میکرو ثانیه‌ای به آی سی تایمر مدل A788J کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن آماده به کار شود.

برخی ویژگی‌های خاص و سیستم‌های حفاظتی محصول

خوشبختانه آی سی به سیستم‌های حفاظتی مختلفی مجهز شده تا دیگر هیچ نگرانی بابت خرابی یا کاهش طول عمر وجود نداشته باشد. به همین دلیل محصول به گواهی‌های ایمنی زیادی دست پیدا کرده است. از طرفی محصول می‌تواند در بازه دمایی منفی 40 تا مثبت 85 درجه سانتی گراد بدون هیچ مشکل خاصی کار می‌کند. دیگر قابلیت‌های خاص آی سی در این زمینه به رزولوشن بالا در خروجی‌ها اشاره کرد که همگی در افزایش راندمان کار دستگاه‌های الکترونیکی بسیار مفید هستند.

خرید از سراسر ایران با بای بست الکترونیک

مهم نیست کجای ایران ساکن هستید؛ زیرا بای بست الکترونیک با روش‌های ارسال مختلف آی سی تایمر مدل A788J را در کمترین زمان ممکن به دستتان می‌رساند. همچنین در اتمام مراحل خرید با روش‌های پرداخت مختلفی مواجه می‌شوید تا برای انجام این کار هیچ محدودیتی نداشته باشید. در صورت ناموجود بودن آی سی نیز می‌توانید از تیم تامین قطعات سایت کمک بگیرید.

نظرتان را برای آی سی A788J بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی A788J