• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

کنترل کننده و درایور A3955SBT

کنترل کننده و درایور A3955SBT

شماره فنی: A3955SBT

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول کنترل کننده و درایور مدل A3955SBT

موتورهای الکتریکی که در دستگاه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند، باید به شیوه‌ای مناسب کنترل شوند. درایورها برای انجام این کار ساخته شده‌اند و به توسعه دهندگان کمک می‌کنند تا روی وضعیت موتورهای موجود در پروژه الکترونیکی خود بهتر کنترل داشته باشند. اگر شما هم به دنبال یک درایور مناسب برای استپ موتور هستید؛ کنترل کننده و درایور مدل A3955SBT از انتخاب‌های خوبتان خواهد بود که از خریدش پشیمان نمی‌شوید.

این محصول یک آی سی کنترل کننده یا درایور است که امکان کنترل استپ موتورهای بای پولار ( Bipolar ) را دارد. همچنین قطعه تنها امکان یک موتور را دارد توصیه می‌شود که در پروژه‌های نسبتا کوچک مورد استفاده قرار بگیرد. البته شرکت سازنده در محصول تمامی امکانات لازم را قرار داده تا بتواند نیازهای توسعه دهندگان را به خوبی پاسخ دهد. اگر برای پروژه به بیش از یک درایور نیاز دارید، نیازی نیست که خیلی نگران هزینه خرید این قطعه باشید؛ زیرا محصول قیمت بسیار مناسبی دارد.

مزایا و مشخصات فنی کنترل کننده و درایور مدل A3955SBT

اولین مزیتی که درباره این محصول می‌توان گفت، کیفیت ساخت بالا است. سازنده این قطعه با استفاده از متریال مرغوب و تکنولوژی‌های به روز توانسته استانداردهای لازم را روی محصولش قرار دهد. به همین دلیل با نصب قطعه دیگر نیازی نیست که نگران عملکرد نادرست یا طول عمر پایین قطعه باشید. همچنین دقت بالای کنترل کننده برای توسعه دهندگان پروژه‌های رباتیک می‌تواند بسیار مفید باشد.

جریان خروجی لحظه‌ای در پایه‌های محصول حدود 1.5 آمپر می‌باشد. به همین دلیل باید در انتخاب استپ موتور و نصب آن به آی سی دقت کنید تا دچار خسارت یا نقص عملکرد دستگاه نشوید. همچنین کنترل کننده و درایور مدل A3955SBT دارای جریان 50 ولتی روی خروجی‌های خود است. شرکت سازنده درون آی سی درایور یک کنترل کننده PWM قرار داده تا بتوانید حرکت موتور را بهتر هدایت نمایید.

قابلیت‌های محافظتی محصول

شرکت سازنده سیستمی را در این آی سی کوچک پیاده‌سازی کرده تا قطعه در برخی شرایط آسیب نبیند. برای مثال کراس اور را به یک سیستم امنیتی مجهز کرده تا در صورت نوسان ولتاژ سیستم و قطعه صدمه نبینند. همچنین کنترل کننده در صورت تغییر دما و داغ شدن بیش از حد به طور خودکار خاموش می‌شود.

وضعیت کار و پارامترهای کنترلی درایور

توسعه دهندگان با خرید این محصول می‌توانند حرکت الکتروموتور خود را روی سه حالت سریع، ترکیبی سریع و آهسته و آهسته تنظیم کنند. همچنین امکان کنترل موتورهای داک سه بیتی غیر خطی توسط محصول وجود دارد. برای عملکرد بهتر محصول نیز باید فضای با دمای بین منفی 20 درجه تا مثبت 100 درجه سانتیگراد را برای نصب انتخاب کنید.

خرید از بای بست الکترونیک

کنترل کننده و درایور مدل A3955SBT توسط سایت بای بست الکترونیک به سراسر ایران عزیز عرضه می‌شود. برای خرید کافیست محصول را در سبد خرید قرار دهید و روش ارسال و پرداخت را به شیوه دلخواه انتخاب کنید. سپس منتظر باشید که سفارش در کمترین زمان ممکن به دستتان برسد.

نظرتان را برای کنترل کننده و درایور A3955SBT بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه کنترل کننده و درایور A3955SBT