• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

LM324DR

LM324DR

شماره فنی: LM324DR

موجود

Texas Instruments

1 + 3,100 تومان
+
-
3,100 تومان

شرح محصول آی سی آمپلی فایر LM324D

آی سی‌ها یا مدارات مجتمع با ورود خود به دنیای تکنولوژی تاثیر شگفت انگیزی روی کاهش ابعاد دستگاه‌های مختلف گذاشتند. مداراتی که با ابعادی کوچک قابلیت‌های خاصی را در اختیار توسعه دهندگان قرار می‌دهند. آی سی آمپلی فایر قطعه‌ای می‌باشد که با ورود به یک برد می‌تواند به عنوان جبران کننده ولتاژ یا تقویت کننده برخی پارامترهای موجود کار کند. آی سی آمپلی فایر LM324D محصولی است که شما را به این امتیاز بزرگ می‌رساند.

این محصول یک آمپلی فایر چهار کاناله است که هم زمان امکان چهار سیگنال مختلف را خواهد داشت. شرکت سازنده در تولید این محصول شرایطی را فراهم کرده تا مصرف کننده مشکلی برای نصب نداشته باشند. روی ماژول 14 پایه مسی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را روی برد برد به راحتی نصب کنید. همچنین با داشتن دانش فنی اندکی امکان لحیم کاری برد روی مدارهای چاپی را خواهید داشت.

مزایا و مشخصات آی سی آمپلی فایر LM324D

یکی از اصلی‌ترین مزایای محصول قابلیت کنترل و عدم تخلیه ولتاژ به صورت ناگهانی است. با استفاده از این قابلیت آی سی عملکرد پایداری خواهد داشت و جلوی مشکلاتی مثل افت ولتاژ را می‌گیرد. همچنین با قابلیت کنترل تخلیه ولتاژ منبع تغذیه هم با فشار کمتری کار خواهد کرد و حتی می‌توان با تنظیم دستی جریان 0.8 میلی آمپری فشار روی برد را کاهش داد.

آی سی آمپلی فایر روی حالت معمول دامنه ولتاژ ورودی تنظیم شده که سیستم اتصال به زمین را نیز شامل می‌شود. با کمک این مود در محصول امکان سنجش مستقیم اتصال حتی در نزدیکی زمین را هم خواهید داشت. ورودی‌های بایاس روی آی سی آمپلی فایر LM324D از پارامترهای آفست پشتیبانی کرده و امکان تشخیص‌ کوچک‌ترین موارد مثل ولتاژ آفست، آفست لحظه‌ای و ورودی بایاس را با دقت 20 نانو آمپر وجود دارد که به تنهایی مزیت بزرگی است.

ویژگی‌های خاص محصول

یکی از ویژگی‌های محصول دامنه کاری گسترده است که اثیر مثبتی روی کاربردهای آی سی می‌گذارد. برای مثال این آی سی امکان تقویت سیگنال‌های اختلاف پتانسیل روی برد از میلی ولت تا 100 ولت را خواهد داشت. همچین ویژگی به مصرف کننده این امکان را می‌دهد تا بتواند از محصول در بردهای مختلف استفاده کند. همچنین آیسی قابلیت جبران فرکانس‌های از دست رفته را نیز دارد.

تامین برق و راه اندازی آی سی

در دیتاشیت محصول کلیه اطلاعات مربوط به پین‌های مختلف درج شده تا توسعه دهندگان هنگام نصب به مشکل خاصی برخورد نکنند. برای تامین برق و انتخاب منبع تغذیه هم مسیر همواری پیش روی خود دارید؛ زیرا آی سی از اختلاف پتانسیل ورودی 1.5 تا 32 ولت با توجه به نوع منبع تغذیه پشتیبانی خواهد کرد.

خرید آنلاین انواع آی سی تقویت کننده

شاید تصور کنید که برای پیدا کردن آی سی آمپلی فایر LM324D باید ساعت‌ها در بازار قطعات الکترونیکی معطل شوید. اما می‌توانید همین الان آی سی را از سایت بای بست الکترونیک سفارش دهید و تا ماموران ارسال به درب منزلتان بیایند.

نظرتان را برای LM324DR بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه LM324DR