• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

ماسفت 9407A

ماسفت 9407A

شماره فنی: 9407A

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی سی ماسفت 9407A

روی برد دستگاه‌های الکترونیکی که اطراف خود می‌بینید، از آی سی‌های متنوعی استفاده شده است. این آی سی‌ها کمک کرده‌اند تا دستگاهی که در دست دارید وزن و ابعاد بسیار کمتری داشته باشند. از آی سی‌ها برای مصارف مختلفی در دستگاه‌های الکترونیکی استفاده می‌شود. آی سی‌های ماسفت در سیستم‌های تغذیه دستگاه‌ها استفاده شده که تاثیر بسیار مثبتی در آن‌ها دارد. اگر شما هم در حال توسعه چنین دستگاه‌هایی هستید، می‌توانید از آی سی ماسفت 9407A کمک بگیرید.

این آی سی با مشخصات قابل قبولی تولید کرده‌اند تا مصرف کننده بتواند پاسخ خوبی برای نیازهای خود پیدا کند. همچنین تکنولوژی‌های مختلفی در محصول حضور دارند که همگی به افزایش مزایای محصول کمک کرده‌اند. از طرفی قیمت خوبی روی آی سی گذاشته‌اند تا توسعه دهندگان با هر بودجه بتوانند به دستگاهشان یک آی سی ماسفت ایده‌آل بیاورند. اگر شما هم در پروژه خود به این آی سی نیاز دارید، در خرید محصول لحظه‌ای شک نکنید.

مزایا و مشخصات آی سی ماسفت 9407A

اولین و بزرگترین مزیتی که در این محصول گنجانده شده، بزرگترین امتیاز برای توسعه دهندگان دستگاه‌های الکترونیکی محسوب می‌شود. این سیستم در قلب تراشه آی سی طراحی شده که آن را با چشمان خود نمی‌بینید. به دلیل حضور تکنولوژی مربوط به طراحی High dense سلول‌ها است که تاثیر شگفت انگیزی روی کاهش مقاومت جریان می‌گذارد. با کاهش مقاومت دیگر آی سی هیچ اختلالی در عملکرد سایر بخش‌های آی سی به وجود نمی‌آورد. به همین دلیل دیگر مشکلاتی مثل کاهش ولتاژ یا افت جریان در مدارهایی که به این محصول مجهز هستند، دیده نخواهد شد.

از دیگر مزایای محصول می‌توان به توانایی بالا در کنترل منبع تغذیه اشاره کرد. آی سی به سیستم هوشمندی مجهز شده که جریان لحظه‌ای در سیستم را بررسی می‌کند. به همین دلیل با تغییرات اختلاف پتانسیل روی مدار، آی سی ماسفت 9407A دچار نقص در عملکرد نخواهد شد. همچنین به کمک این قابلیت می‌توان مصرف برق دستگاه را به خوبی کنترل کرد.

پارامترهای ضروری برای راه اندازی و مراقبت از محصول

جهت راه اندازی محصول می‌توان از مدارهای چاپی یا بِرِد بردهای استاندارد استفاده کرد. آی سی ماسفت برای شروع کار به منبع تغذیه با ولتاژ 60 ولتی نیاز دارید. همچنین جریان باید در مدار باید به 3.7 آمپر برسد. آی سی ماسفت 9407A با چنین جریان و اختلاف پتانسیلی تنها 125 میلی اهم مقاومت از خود نشان می‌دهد. همچنین در هنگام استفاده باید بازهh2 استاندارد دمای کار منفی 55 درجه تا 150 درجه سانتی گراد را در نظر بگیرید.

خرید از بای بست الکترونیک

بای بست الکترونیک شرایطی را فراهم کرده تا در کمترین زمان ممکن به آی سی ماسفت 9407A دسترسی داشته باشید. با انجام این کار بدون این که لحظه‌ای درگیر مشکلات مراجعه حضوری به بازار شوید، آی سی به درب منزلتان ارسال خواهد شد. در صورت ناموجود بودن محصول هم می‌توانید از تیم تامین قطعات سایت کمک بگیرید.

نظرتان را برای ماسفت 9407A بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه ماسفت 9407A