• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی 74HCT373PW

آی سی 74HCT373PW

شماره فنی: 74HCT373PW

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی سی مدل 74HCT373PW

در هر دستگاه الکترونیکی که در اطراف خود می‌بینید، از آی سی‌های مختلفی برای اهداف خاص استفاده می‌شود. یکی از مهمترین آی سی‌های موجود در دنیا الکترونیک، شیفت رجیسترها یا لچ هستند. این قطعه‌های پرکاربرد به لبه‌های بالا رونده و پایین رونده سیگنال‌های کلاک واکنش نشان داده و توسعه دهندگان را در ارتباط بین قطعات یاری می‌کنند. اگر شما هم به چنین آی سی خاصی در دستگاه خود نیاز دارید، می‌توانید آی سی مدل 74HCT373PW را خریداری کنید.

این محصول یک آی سی لچ یا شیفت رجیستر است که تولید کننده آن برند مشهور نکسپریا ( Nexperia ) می‌باشد. شرکت نکسپریا در تولید این آی سی به گونه‌ای عمل کرده تا خریدران بتوانند به تمامی قابلیت‌های مهم دست پیدا کنند. به همین دلیل تمامی قابلیت‌هایی که از یک آی سی کامل انتظار می‌رود را می‌توانید در این محصول بیابید. از طرفی نکسپریا در قیمت‌گذاری محصول بسیار منصف بوده و توسعه دهندگان با هر بودجه‌ای می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

مزایا و مشخصات آی سی مدل 74HCT373PW

دقت کنید که آی سی با استاندارد لچ هشتایی سه حالته ساخته شده است. یعنی توسعه دهنده می‌توان در هشت مسیر با سه حالت کاملا مجزا از محصول استفاده کند. به همین دلیل در قلب آی سی لچ نکسپریا 8 مدار طراحی شده تا توسعه دهندگان به امتیازهایی دسترسی داشته باشند. به لطف طراحی مجزای مدارها می‌توانید دستورات مختلفی را روی عملکرد کلی دستگاه پیاده سازی کنید، آن هم بدون اینکه هیچ اختلالی در راندمان سیستم به وجود بیاید.

از آنجایی که در داخل چیپ 8 مدار مختلف وجود دارد، در این آی سی شاهد هشت پین خروجی خطی هستیم. همچنین خروجی‌های پلاریته یا قطبیت خاصی ندارند و از لحاظ منطقی در خانواده خاصی قرار می‌گیرند. آی سی مدل 74HCT373PW در تیپ منطقی TTL قرار می‌گیرد و توسعه دهندگان دستگاه‌های الکترونیکی آن را عضو خانواده منطقی HCT می‌دانند.

پارامترها و نحوه راه اندازی محصول

جهت راه اندازی محصول باید پین‌های مختلف را با استفاده از مدار چاپی یا بِرِد برد به سیستم وصل کنید. این کار با کمک دیتاشیت محصول به سریع‌ترین شکل ممکن انجام خواهد شد. پس از نصب محصول، آی سی آماده است تا عملیات لچ را با تاخیر ناچیز نانو ثانیه انجام دهد. همچنین محصول مصرف برق زیادی ندارد و جریان آن در حالت آماده کار 8 یوکتا آمپر بوده و در اوج عملیات به 6 میلی آمپر می‌رسد. برای راه اندازی و تامین برق هم باید ولتاژ 4.5 تا 5.5 ولت را به پایه VCC آی سی برسانید.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

آی سی مدل 74HCT373PW را می‌توانید از سایت بای بست الکترونیک سفارش دهید. با استفاده از روش‌های ارسال و پرداخت متنوع تمامی مراحل خرید طبق سلیقه شما انجام می‌شود. ما با انجام این کار سعی کرده‌ایم تا باعث افزایش لذت خرید شما شویم. اگر محصول در سایت موجود نبود هم، تیم تامین قطعات آماده خدمت‌رسانی هستند.

نظرتان را برای آی سی 74HCT373PW بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی 74HCT373PW