• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی 74HC7266D GATE

آی سی 74HC7266D GATE

شماره فنی: 74HC7266D

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی سی مدل 74HC7266D

گیت‌های منطقی در الکترونیک و کامپیوتر از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار هستند. این گیت‌ها با قرار گرفتن در مسیر یک برد، می‌توانند دستورات و تغییر واحدهای مشخص شده را در کمترین زمان ممکن انجام دهند. اما عده‌ای تصور می‌کنند که گیت‌های منطقی فقط در دنیای نرم افزار بوده و برای پیاده‌سازی آن‌ها هیچ نوع سخت افزاری موجود نیست. اگر شما هم جزو همین افراد هستید، بهتر است با آی سی مدل 74HC7266D آشنا شوید.

این محصول توسط برند نکسپریا ( Nexperia ) ساخته شده که در تولید گیت‌های منطقی به صورت سخت افزاری شهرت دارد. به همین دلیل شرایطی را فراهم کرده تا خریداران به نسخه سخت افزاری گیت منطقی ایکس نور ( XNoR ) دسترسی داشته باشند. محصول مورد نظر ما هم همین گیت است که با مشخصات فنی نسبتا مناسب می‌تواند در دستگاه‌های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین محصول از نوع گیت XNoR تک خروجی بوده و دو ورودی دارد.

مزایا و مشخصات فنی آی سی مدل 74HC7266D

اولین مزیتی که درباره محصول برند نکسپریا وجود دارد، تعداد گیت‌های پشتیبانی شده است. با خرید این محصول می‌توانید چهار گیت منطقی ایکس نور را در پروژه خود پیاده سازی کنید. همچنین شرکت نکسپریا دیتاشیت مخصوص آی سی را تدوین کرده تا برای دسترسی درست به چهار گیت به صورت همزمان با مشکل خاصی مواجه نشوید.

البته در این دیتاشیت اطلاعات دیگری درج شده که برای استفاده درست از محصول باید به دقت مطالعه شوند. اولین مورد مهم درباره محصول، نوع منبع تغذیه و جریان کاری آی سی در شرایط مناسب است. برای راه اندازی قطعه نیاز به یک منبع تغذیه 6 تا ولت نیاز دارید. البته بهتر است که ولتاژ منبع تغذیه روی 5 ولت تنظیم شود و جریان کاری روی 7.8± میلی آمپر تنظیم شود. همچنین آی سی مدل 74HC7266D تنها از پاورهای جریان مستقیم پشتیبانی می‌کند.

شرایط نصب آی سی و محیط دستگاه

در اطراف آی سی 17 پایه مسی وجود دارد که بر اساس دیتاشیت باید به سیستم متصل شوند. همچنین این پایه‌ها ابعاد بسیار کوچکی دارند و باید با دقت زیادی لحیم کاری شوند. البته می‌توانید آی س را روی بِرِد بردهای استاندارد نیز قرار دهید.

محصول به طور کلی ابعاد زیادی ندارد و در فضایی با سایز 8.75 در 4 میلیمتری به راحتی قرار می‌گیرد. در صورت نصب درست هم ضخامت برد را حدود 2 میلیمتر افزایش می‌دهد. جهت عملکرد صحیح آی سی باید کنترل دقیقی روی دمای محیط کار داشته باشید و آن را بین 40- تا 125+ سانتیگراد تنظیم نمایید.

خرید آی سی گیت‌های منطقی تنها با چند کلیک

آی سی مدل 74HC7266D را می‌توانید از سایت بای بست الکترونیک به ساده‌ترین شکل ممکن خریداری کنید. برای انجام این کار محصول را در سبد خرید قرار دهید و مراحل خرید را به انتها برسانید. همچنین می‌توانید تمامی این مراحل را بر اساس سلیقه خود پیش ببرید. در صورت خرابی نیز با واحد پشتیبانی برای استفاده از خدمات ضمانت سلامت تماس حاصل فرمایید.

نظرتان را برای آی سی 74HC7266D GATE بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی 74HC7266D GATE