شماره تماس فروشگاه

021-44292020
فن 48 ولت گرد قطر 17 پاپست 6248NM
فن 48 ولت گرد قطر 17 پاپست 6248NM

فن 48 ولت گرد قطر 17 پاپست 6248NM

5.0 (5) 0
  • شماره فنی قطعه:6248NM
  • برند:EBM PAPSET
  • دسته بندی:فن DC

فن پاپست 6248NM

در بازار قطعات الکترونیکی فن‌های بسیار زیادی وجود دارند که هر یک برای استفاده‌ای خاص مناسب هستند. فن‌های گرد یکی از همین مدل‌هاست و فقط در برخی موارد خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر شما هم به دنبال چنین فنی هستید و در انتخاب خود مشکل دارید، بهتر است با فن پاپست 6248NM آشنا شوید. این محصول ساخته شده توسط برند پاپست یک فن با شاسی گرد است که شما را برای ساخت یک سیستم تهویه هوا قدرتمند کمک می‌کند.

برند پاپست نامی است که قطعا در بازار قطعات الکترونیکی و فن‌ها شنیده‌اید و محبوبیت بسیار زیادی نیز بین مصرف کنندگان دارد. شرکت پاپست در تولید این فن گرد نیز تمام تلاش خود را کرده تا یک محصول کامل را در اختیار مشتریان قرار دهد. به همین دلیل زمانی که با مشخصات فن آشنا می‌شوید، می‌بینید که تمامی نیازهای شما از یک فن خنک کننده کامل در آن وجود دارد.

مزایا و مشخصات فن پاپست 6248NM

کیفیت ساخت بالا اولین مزیت بزرگی است که با خرید فن گرد پاپست به دست می‌آورید. از آنجایی که فن در دسته فن‌های گرد قرار می‌گیرد، شاسی اصلی به صورت دایره‌ای طراحی شده است. شرکت پاپست برای ساختن شاسی اصلی فن از پلاستیک کمک گرفته تا مزایای بیشتری در اختیارمشتریان قرار دهد. پلاستیک استفاده شده از کیفیت مطلوبی برخوردار است و نیازی نیست که خیلی نگران محل استفاده فن باشید. مطمئن باشید که فن به دلیل کیفیت ساخت بالایی که دارد به راحتی می‌تواند مدت زمانی طولانی‌ای را به خنک کرد قطعات الکترونیکی شما بپردازد.

فن گرد پاپست در دسته فن‌های اینورتر قرار می‌گیرد و فقط از یک جهت می‌تواند هوا را عبور دهد. به همین دلیل در هنگام نصب باید به محل و جهت قرارگیری توجه ویژه‌ای داشته باشید. از آنجایی که فن قرار است در یک محفظه مخصوص مورد استفاده قرار بگیرد، شرکت پاپست هیچ محافظتی برای پروانه فن در نظر نگرفته است. فن پاپست 6248NM برای جلوگیری از برخورد سیم با پروانه، آن‌ها را از شیار مخصوصی رد کرده است.

پروانه فن

پروانه اصلی فن 7 پره مورب دارد که مانند بدنه از پلاستیک ساخته شده است. تعداد پره‌های زیاد به پروانه فن این امکان را می‌دهد تا با هربار چرخش بهتر بتواند عملیات خنک کنندگی را انجام دهد. این پره‌ها با هر بار دوران حجم زیادی از هوا را منتقل می‌کنند تا فن قدرت پرتاب باد بیشتری داشته باشد.

مشخصات الکتروموتور فن

الکتروموتور قدرتمند فن پاپست برای گرداندن پروانه اصلی به یک منبع تغذیه 48 ولتی نیاز داد. همچنین باید برای تامین برق از یک منبع تغذیه DC کمک بگیرید. با انجام این کار توان 11.5 واتی فن تامین شده و محصول می‌تواند گردش هوا را فقط با صدای 50 دسیبل انجام دهد. برای نصب این فن 17 سانتی نیز باید فضایی با همین ابعاد در اختیار داشته باشید.

خرید فن گرد پاپست از بای بست الکترونیک

برای خرید فن پاپست 6248NM از همین صفحه شروع کنید. سایت بای بست الکترونیک آمادگی دارد تا این فن پرکاربرد را به دستتان برساند. مهم نیست که کجای ایران ساکن هستید، کافیست روش ارسال مناسب را انتخاب کرده تا فن در کمترین زمان به درب منزلتان برسد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021