شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول 24 بیتی hx711
ماژول 24 بیتی hx711

ماژول 24 بیتی hx711

5.0 (13) 0

شرح محصول ماژول 24 بیتی hx711

بسیاری از افراد هنگام توسعه پروژه خود به دلیل نوع سیگنال‌های خروجی محدودیت زیادی برای اتصال ماژول‌ها و سنسورها به هم دارند. به طور مثال بسیاری از سنسورهای آنالوگ را نمی‌توان به طور مستقیم به میکروکنترلرها یا بردهای آردوینو متصل کرد. اگر شما هم در پروژه خود با چنین محدودیتی مواجه هستید، ماژول 24 بیتی hx711 می‌تواند تمام مشکلات شما را برطرف کند.

ماژول hx711 یک مبدل آنالوگ به دیجیتال است که توانایی تبدیل سیگنال‌های 24 بیتی به هم را دارد. به همین دلیل به یک کانورتر محبوب بین طراحان بردهای الکترونیکی تبدیل شده است. همچنین دقت بالای ماژول باعث شده تا بتوانید ابزارهای اندازه گیری دقیقی مثل ترازوی دیجیتال با ماژول طراحی کرد. الته کاربردهای ماژول فقط به پروژه‌های کوچک خانگی محدود نشده و برد در محیط‌های صنعتی نیز وظایف مهمی را بر عهده دارد. اگر دانش زیادی هم در علم الکترونیک ندارید، کار با این ماژول به هیچ عنوان برای شما سخت نخواهد بود.

مزایا و مشخصات ماژول 24 بیتی hx711

گین ( Gain ) آمپلی فایر روی رد به صورت پیشفرض نصب شده تا کاربر بتواند از سیگنال‌های بسیار ضعیف هم استفاده کند. این گین را می‌توان بین نرخ 32 تا 128 بیت تنظیم کرد. آمپلی فایر از نوع PGA بوده که توانایی برنامه‌ریزی توسط کاربر را دارد. همچنین می‌توان خروجی نمونه گیری ماژول را بین 10 تا 80 نمونه در ثانیه قرار دهید. این قابلیت باعث شده تا انعطاف‌پذیری برد بیشتر شود و کاربرد بتواند در هر جایی از محصول خود استفاده کند

از دیگر مزایای محصول می‌توان گفت که نیاز به هیچ برنامه‌ریزی خاصی وجود ندارد؛ زیرا تمام وظایف ماژول توسط رجیستر داخلی برد انجام می‌شود. چیپ روی برد یا اسیلاتور کریستالی باعث شده که سرعت ماژول نیز بیشتر شود. به طوری که سیگنال‌های آنالوگ در لحظه به سیگنال دیجیتال تبدیل می‌شود. به همین دلیل هیچ تاخیری بین بردهای شما وجود نخواهد داشت تا به راحتی بتوانید قسمت‌های مختلف پروژه خود را با هم کالیبره کنید.

ولتاژ و شرایط کار ماژول

برای شروع کار ماژول باید یک لحیم کاری ساده روی پین‌های برد انجام دهید که به سادگی قابل انجام است. توجه داشته باشید که ماژول توانایی کار در دمای منفی 40 تا مثبت 85 درجه سانتیگراد را دارد. یعنی نیازی نیست که نگران محل کار و دمای برد ماژول باشید. ماژول برای کار به یک منبع تغذیه 2.6 تا 5.5 ولتی را دارد که بتواند یک ولتاژ ثابت 50 تا 60 هرتزی را در اختیار ماژول قرار دهد.

خرید آنلاین ماژول

اگر قصد خرید این محصول را دارید؛ نیازی نیست تا ساعات زیادی را برای خرید حضوری ماژول در بازار تلف کنید. از همین صفحه بای بست الکترونیک می‌توانید ماژول را به صورت آنلاین سفارش دهید و در مکان مورد نظر تحویل بگیرید. تیم بای بست الکترونیک انواع روش‌های پرداخت و ارسال را برای قرار داده تا همه‌‌ی مراحل خرید بر اساس سلیقه شما انجام شود.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021