شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 24 بیتی
ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 24 بیتی

ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 24 بیتی

5.0 (4) 0

شرح محصول ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 24بیتی

زمانی که بار بردهای آردوینو و میکروکنترلرها کار می‌کنید، ممکن است به خاطرآنالوگ بودن یک پین نتوانید از تمام قابلیت‌های میکروکنترلر خود بهره ببرید. سازندگان ماژول‌های الکترونیکی برای رفع این مشکل یک اقدام هوشمندانه کردند. ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 24بیتی با ورود خود به دنیای بردهای الکترونیکی تمام این محدودیت‌ها را از بین برد.

با استفاده از این ماژول سیگنال‌های آنالوگ به دیجیتال تبدیل می‌شوند. به همین دلیل دیگر نوع سیگنال ورودی خروجی برد شما دیگر اهمیت چندانی نخواهد داشت. همچنین با استفاده از این ماژول می‌توانید انواع سنسور و ماژول‌ها را به همراه یکدیگر استفاده کرد. طبیعی است که با انجام این کار بتوانید انواع پروژه‌های الکترونیکی را توسعه دهید. برای استفاده از ماژول نیاز به دانش فنی بالایی ندارید؛ زیرا باید پین‌های روی ماژول را به درستی شناسایی کنید که سازنده انجام این کار را با چاپ نام هر پین ساده‌تر کرده است.

مزایا و مشخصات ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 24بیتی

همانطور که از نام محصول پیداست، ماژول توانایی تبدیل سیگنال‌ها با دقت 24 بیت را دارد. طبیعی است که سیگنال خروجی برد شما نباید از این مقدار بیشتر باشد. از طرفی ورودی دیفرانسیل سیگنال روی برد از نوع تک کانال است و فقط از یک رابط سریال 2 سیم استفاده می‌کند

روی برد ماژول 9 پین مختلف وجود دارد که با یک لحیم کاری جزئی قابل دسترس هستند همچنین می‌توانید از جامپرهای مختلف روی برد ماژول استفاده کنید تا اتصال ماژول به میکروکنترلرها و بردهای آردوینو ساده‌تر شود. 4 پین ماژول ( VCC, AN+, AN-, GND ) در یک سمت ماژول نصب شده که مخصوص اتصال به پین آنالوگ هستند. 5 پین دیگر ( RDY, DIO, CLK, GND, VCC ) نیز سیگنال دیجیتال را به شما ارائه می‌کنند. توجه داشته باشید که این پین‌ها را می‌توان به انواع میکروکنترلرهای ATmega، آردوینو و رزبری پای متصل کرد.

ابعاد ماژول

اگر در پروژه خود با محدودیت فضا رو به رو هستید و نیاز به یک ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 24بیتی دارید، این محصول گزینه مناسبی برای شماست. ابعاد برد ماژول فقط 19*15*9 میلیمتر است که در هر فضای کوچکی به آسانی نصب می‌شود.

ولتاژ کاری ماژول

برای شروع کار ماژول به منبع تغذیه چندان قدرتمندی نیاز ندارید. همچنین روی برد یک فیلتر LC به صورت پیشفرض نصب شده تا روی ولتاژ ورودی به مدار کنترل داشته باشد. تمام این قابلیت‌ها به شما کمک می‌کند تا با یک منبع تغذیه 3 تا 5 ولتی ماژول را راه‌اندازی کنید.

خرید ماژول از بای بست الکترونیک

اگر قصد خرید ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 24بیتی را دارید، از همین صفحه می‌توانید ماژول را سفارش دهید. همکاران ما در بخش ارسال بای بست الکترونیک تمام تلاش خود را می‌کنند تا در کمترین زمان ممکن محصول درب منزل شما باشد. در صورت ناموجود بودن ماژول درخواست خرید خود را به قسمت تامین قطعات ارسال کنید. با انجام این کار در کمترین زمان ماژول موجود می‌شود.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021