شماره تماس فروشگاه

021-44273798
فن 12 ولت 9*9 آوید 149A234
فن 12 ولت 9*9 آوید 149A234

فن 12 ولت 9*9 آوید 149A234

5.0 (9) 0

فن مربعی آوید مدل 149A234

اگر قصد ساخت یک سیستم خنک کننده برای دستگاه الکترونیکی خود را دارید، باید به فکر خرید یک فن مناسب باشید. فن‌های مربعی بهترین انتخابی هستند که این افراد می‌توانند داشته باشند. این مدل فن ظاهر بسیار ساده‌ای دارد و به راحتی در قاب لوازم الکترونیکی مختلف قرار می‌گیرد. همچنین فن‌های مربعی با توجه به قیمت و ابعاد خود عملکرد خوبی به کاربر ارائه می‌کند. فن مربعی آوید مدل 149A234 نیز یکی از همین مدل محصولات است که می‌توانید خریداری کنید.

شاید برند درج شده روی لیبل این فن چندان مشهور نباشد، اما محصول قدرتمندی را به بازار فرستاده است. به همین دلیل با خرید محصول در هیچ از مراحل ساخت سیستم خنک کننده با مشکلی مواجه نخواهید شد. همچنین محصول با توجه به مشخصات و کیفیت ساخت خود قیمت نسبتا مناسبی دارد که یک امتیاز بسیار بزرگ برای خریداران محسوب می‌شود.

مزایا و مشخصات فن مربعی آوید مدل 149A234

مانند سایر فن‌های مربعی که در بازار وجود دارند، این محصول نیز به صورت یکپارچه از پلاستیک ساخته شده است. خوشبختانه برند آوید در انتخاب جنس و نوع مواد اولیه تولید محصول به خوبی عمل کرده تا فن با کیفیتی تولید کند. کافیست بعد خرید یک نگاه کوتاه به بدنه اصلی فن داشته باشید تا جنس مرغوب آن را به خوبی حس کنید. به همین دلیل فن آوید نسبت به سایر رقبای همرده خودش در بازار، برتری بسیار بیشتری دارد.

شرکت ناشناخته آوید، شاسی اصلی محصول را در قاب استاندارد فن‌های اینترنال طراحی کرده است. یعنی هیچ محافظتی برای پروانه اصلی فن در نظر گرفته نشده و محصول باید از یک جهت خاص نصب شود. پس به هیچ عنوان فکر استفاده از فن مربعی آوید مدل 149A234 را بیرون کیس کامپیوتر یا سایر لوازم الکترونیکی در ذهن نداشته باشید.

ساختار خاص پروانه اصلی فن

استفاده از پلاستیک در تولید پروانه اصلی فن دو مزیت بسیار بزرگ را در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد. این پروانه پلاستیکی به دلیل وزن کم خود، با کمترین مصرف انرژی به سرعت‌های بالا می‌رسد. به همین دلیل فن مربعی آوید بدون اینکه برق زیادی نیاز داشته باشد، به سرعت 3500 دور در دقیقه می‌رسد.

ابعاد استاندارد نصب و تامین برق اصولی محصول

آوید برای این محصول خود یک رابط سه سیمه قرار داده تا برای نصب فن مشکلی نداشته باشید. فقط منبع تغذیه انتخابی شما باید ولتاژ 12 ولتی و جریانی معادل با 300 میلی آمپر در خروجی ارائه کند. اگر کیس شما از ابعاد استاندارد فن 9 در 9 پشتیبانی می‌کند، به راحتی می‌تواند محصول را در داخل قاب لوازم الکترونیکی قرار دید.

خرید در کمترین زمان ممکن

تیم سایت بای بست الکترونیک تمام تلاش خود را می‌کند تا در کمترین زمان ممکن به فن مربعی آوید مدل 149A234 برسید. کافیست روش ارسال مناسب را انتخاب کرده تا بسته طبق سلیقه شما به دستتان برسد. همچنین می‌توانید مبلغ سفارش را با توجه به روش مورد اطمینان خود بپردازید

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021