شماره تماس فروشگاه

021-44292020
Actuator Cables 1-2273042-1
Actuator Cables 1-2273042-1

Actuator Cables 1-2273042-1

5.0 (13) 0

شرح محصول کابل آکچواتور مدل 1-2273042-1

کابل‌ها در دستگاه‌ها یا سیستم‌های الکترونیک نقشی مانند رگ‌های انسان را دارند. به طوری که بدون حضور آن‌ها امکان برقراری ارتباط بین قسمت‌های مختلف دستگاه دیگر به سادگی امکان پذیر نخواهد بود. به همین دلیل کابل‌ها با مشخصات مختلف تولید شده تا دیگر مشکلی بابت این موضوع وجود نداشته باشد. یکی از پرکاربردترین کابل‌هایی که در سیستم‌های کنترلی و مدیریت سنسورها مورد استفاده قرار می‌گیرد، کابل‌های آکچواتور هستند. اگر شما هم قصد خرید کابل و ایجاد ارتباط در این سیستم‌ها را دارید، از کابل آکچواتور مدل 1-2273042-1 کمک بگیرید.

این محصول توسط برند مشهور TE Connectivity ساخته شده که به صورت تخصصی در زمینه تولید کابل‌های آکچواتور فعالیت می‌کند. به همین دلیل محصولات تولید شده در این شرکت دارای کیفیت و مشخصات مطلوب و گزینه خوبی برای خرید هستند. همچنین برخی از ویژگی‌های موجود در محصول کارایی و طول عمر کابل را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهند.

مزایا و مشخصات فنی کابل آکچواتور مدل 1-2273042-1

کیفیت ساخت بالا اولین مزیت بزرگی است که خریداران محصول به دست می‌آورند. روی سیم‌های اصلی کابل با پلاستیک PVC پوشیده شده که دو قابلیت مهم را به این محصول اضافه می‌کنند. اول از همه باید بدانید این نوع روکش بسیار منعطف بوده و دیگر کابل با خمیدگی پارگی پیدا نمی‌کند. به همین دلیل عمر مفید کابل افزایش یافته و محصول عملکرد بهتری از خود در محیط‌های صنعتی نشان می‌دهد. همچنین این روکش منعطف ویژگی مقاومت در برابر رطوبت را به محصول اضافه خواهد کرد.

شرکت سازنده محصول رنگ مشکی را برای روکش کابل استفاده کرده که انتخاب خوبی به نظر می‌رسد. به دلیل مشکی بودن رنگ کابل، محصول سخت‌تر آلودگی محیط را به خود می‌گیرد. همچنین با وجود این رنگ کابل کثیفی محیط را کم‌تر به افراد نشان می‌دهد. سر سوکت‌های استیل ضد زنگ نیز مقاومت بالایی از خود نشان خواهند داد.

مشخصات سوکت و سیم‌های درونی کابل

کابل آکچواتور مدل 1-2273042-1 در دو سر سوکت خورده که هر دوی آن‌ها از نوع مادگی هستند. یکی از سوکت‌ها نوع M12 بوده و سه حالته است. در سمت دیگر کابل نیز شاهد کابل‌های مشهور با نام پنجه خوکی هستیم که در سیستم‌های کنترلی کاربرد بسیار زیادی دارند. شرکت سازنده نیز هر دو سمت کابل را با فلزات آبکاری شده نیکل ساخته شده تا قدرت اتصال کابل به بیشترین میزان ممکن برسد.

این کابل به طور کلی 1.5 متر طول دارد که از سیم گیج 22 در داخل آن استفاده شده است. به دلیل استفاده از این میزان ضخامت سیم، کابل توانایی تحمل جریان 4 آمپری را خواهد داشت. همچنین کابل حداکثر اختلاف پتانسیل 60 ولتی را تحمل می‌کند.

خرید آنلاین انواع کابل آکچواتور

کابل آکچواتور مدل 1-2273042-1 را بدون هیچ مشکلی و فقط با چند کلیک از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید. همچنین ما برای شما ضمانت سلامت کالا را قرار داده‌ایم تا دیگر هیچ نگرانی خاصی بابت خرابی کابل خود نداشته باشید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021