شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول تغذیه برد برد 3.3v به 5v
ماژول تغذیه برد برد 3.3v به 5v

ماژول تغذیه برد برد 3.3v به 5v

5.0 (8) 0

شرح محصول ماژول تغذیه برد برد 3.3v به 5v

برد برد یکی از پرکاربردترین لوازمی است که در زمینه پروژه‌های الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی کسی را نمی‌توان یافت که از این وسیله در پروژه خود استفاده نکند. در بسیاری از موارد ماژول‌هایی روی برد نصب می‌شود که هر یک به منبع تغذیه خاص خود نیز دارد و اتصال منبع‌های تغذیه مختلف به برد را با چالش مواجه کرده است. به همین دلیل شرکت‌های سازنده به فکر تولید ماژول تغذیه برد برد 3.3v به 5v افتادند تا انجام این کار را ساده‌تر کنند.

با استفاده از این ماژول می‌توانید یک منبع تغذیه بسیار کاربردی روی برد برد نصب کنید. همچنی ماژول از پورت‌های مختلفی بهره می‌گرد که هر یک کاربردهای گوناگونی دارند. برای اتصال این ماژول به برد برد نیاز به هیچ ابزار و قطعه جانبی دیگری ندارید؛ زیرا ماژول به کمک پین‌های جامپر مادگی به سادگی روی برد برد قرار می‌گیرد. سازنده ماژول نیز تمام تلاش خود را کرده تا محصول را دقیقا مطابق با نیاز کاربران طراحی کند.

مزایا و مشخصات ماژول تغذیه برد برد 3.3v به 5v

این محصول ابعاد بسیار کوچکی داشته و فضای زیادی برای کار خود نیاز ندارد. همچنین ماژول کاربر را از استفاده منبع‌های تغذیه مختلف بی نیاز می‌کند، به همین دلیل با استفاده از ماژول فضای کلی پروژه شما کاهش چشمگیری پیدا خواهد کرد. این ماژول را می‌توانید روی برد بردهای 400 یا 800 سوراخه به راحتی نصب کنید. روی برد ماژول نیز یک پورت USB-TYPE A نصب شده که یکی از بزرگترین مزایای این محصول به شمار می‌رود.

با کمک این پورت می‌توانید ولتاژ خروجی یا ورودی به ماژول را تامین کنید. به طور مثال کافیست منبع تغذیه خود را به پورت USB متصل کنید و از خروجی‌های ماژول ولتاژ 3.3 یا 5 ولتی را بگیرید. همچنین یک پورت دیگر برای اتصال منبع تغذیه قرار گرفته تا هیچ محدودیتی برای استفاده از ماژول وجود نداشته باشد. کاربر می‌تواند منبع تغذیه خود را به این پورت متصل کرده و از پورت USB ماژول ولتاژ 5 ولتی را دریافت کند. تمام این مزایا به کاربر این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه ممکن برق مورد نیز برای بردها یا ماژول‌های الکترونیکی خود را تامین کنید

ساختار و مشخصات فنی

روی برد ماژول تغذیه برد برد 3.3v به 5v از یک مدار حفاظتی داخلی برای کنترل ولتاژ قرار گرفته است. LED روی برد وضعیت کار ماژول را به کاربر اطلاع می‌دهد، همچنین به کمک کلید روی برد می‌توان بین خروجی 3.3 و 5 ولت سوئیچ کرد. برای شروع کار ماژول باید یک منبع تغذیه 6.5 تا 12 ولتی DC داشته باشید تا بتواند برق مورد نیاز و جریان 700 میلی آمپری ماژول را تامین کند.

خرید محصول

اگر قصد خرید ماژول تغذیه برد برد 3.3v به 5v را دارید، از همین صفحه سایت بای بست الکترونیک برای ثبت سفارش اقدام کنید. تیم سایت انواع روش‌های پرداخت و ارسال کالا را برای شما قرار داده تا تجربه خریدی خوبی داشته باشید

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021