شرکت ترن یونگ تکنولوژی در سال ۱۹۸۵ تاسیس شد.این شرکت با بیش از ۱۰۰۰ کارمند در نقاط مختلف از قبیل تایوان،چین،هنگ کنگ و ایالات متحده به توسعه و تولید فن ها و دمنده های براشلس دی سی مشغول میباشد. این شرکت سابقه همکاری با شرکتهای نامداری از قبیل liteon,Samsung,Toshiba,Panasonic,MSI,sony,D-link را در کارنامه ی خود دارد.
برند T&T متعلق به شرکت مذکور میباشد که بیش از ۱۳۰ محصول مختلف تولید می کند. فن هایی در اندازه های ۲۵ تا ۱۲۰ میلیمتر با ضخامت ۸ تا ۳۸ میلیمتر و ولتاژ ۳،۳ تا ۶۰ ولت از جمله محصولات تحت این برند میباشد.
بیش از ۵۰ پرسنل با تجربه در قسمت تحقیق و توسعه ی این شرکت مشغول به کار هستند و با استفاده از تجهیزات و ابزارآلات مخصوص از جمله تونل باد ، دستگاههای سی ان سی و محفظه های بدون انعکاس در هر فصل سه محصول جدید تولید می کنند.
بیش از ۱۷ هزار مترمربع فضای کارخانه ای جهت تولید سه میلیون یونیت در ماه در اختیار شرکت میباشد تا بتواند پاسخگوی نیازهای بین المللی باشد.
بیش از ۱۲۰ پرسنل با تجربه در قسمت کنترل کیفیت مشغول بکار هستند تا از کیفیت بالای محصولات اطمینان حاصل کنند.نرخ خرابی محصولات این شرکت کمتر از نیم درصد میباشد و این محصولات دارای یکسال گارانتی میباشند.