واردات قطعات الکترونیکی از دبی

دبی به دلیل موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد، به یک گزینه مهم در زمینه واردات کالا به ایران تبدیل شده است. به طوری که در طول روز چندین لنج یا کشتی باری دبی را به مقصد ایران ترک می‌کنند. جالب است بدانید که بخش زیادی از قطعات الکترونیکی کشور از طریق دبی وارد شده تا بتوان نیازهای داخلی را تامین کرد. در ادامه این مطلب قصد داریم به شما بگوییم که واردات قطعات الکترونیکی از دبی چرا باید انجام شود و چه مزایایی دارد. همچنین در انتها با خدمات بای بست الکترونیک در این زمینه آشنا خواهید شد.

واردات قطعات الکترونیکی از دبی

چرا باید قطعات الکترونیکی به کشور وارد شوند؟

خوشبختانه به دلیل افزایش سرعت چرخ صنعت داخلی، محصولات متنوعی در کارخانه‌های ایرانی تولید شده و به دست مردم می‌رسند. جالب است بدانید درصد بالایی از کالاها مانند لوازم خانگی برقی، دستگاه‌های ارتباطی و... که در داخل کشور تولید می‌شوند، دارای قطعات الکترونیکی مختلفی هستند. به همین دلیل در ادامه مطلب به دلایل واردات قطعات الکترونیکی از دبی می‌پردازیم.

دسترسی به قطعات الکترونیکی کمیاب و خاص

از آنجایی که قطعات خاص در دنیای الکترونیک توسط شرکت‌های محدودی تولید می‌شوند، دسترسی به آن‌ها به کار سختی تبدیل شده و چالش‌های زیادی را برای مصرف کنندگان ایجاد می‌کند. به همین دلیل می توان از طریق واردات قطعات خاص از دبی به برخی از نیازها پاسخ داد. دبی نیز به دلیل بازار غنی و وجود نمایندگی‌های معتبر شرکت‌های مشهور، دسترسی به قطعات الکترونیکی کمیاب را ساده‌تر می کند.

خرید قطعات الکترونیکی کمیاب از دوبی

نیاز به قطعات الکترونیکی پرکاربرد

برخی از قطعات دنیای الکترونیک مانند انواع ترانزیستور، خازن، مقاومت، آی سی، رگولاتور، ماژول، میکروکنترلر و... به شدت پرکاربرد هستند. اما با توجه به کاربردها و مصرف بالا، در داخل ایران امکان تولید آن‌ها وجود ندارد. به همین دلیل دسترسی به بازار الکترونیک دبی و واردات قطعات پرکاربرد بازار تشنه قطعات الکترونیک را سیراب خواهد کرد.

واردات قطعات الکترونیکی از دبی چه مزایایی دارد؟

گفتنی است که واردات قطعات الکترونیکی کمیاب از دبی علاوه دلایل ذکر شده، با مزایای دیگری همراه است. به طوری که سایر مناطق تجاری دنیا مانند بازار عراق، چین، ترکیه و... توانایی رقابت با دبی برای واردات قطعات الکترونیکی را نخواهند داشت. در ادامه این بخش از مطلب قصد داریم شما را بیشتر با مزایای این روش برای تامین قطعات الکترونیکی مورد نیاز کشور آشنا کنیم.

واردات سریع قطعات الکترونیکی از دبی

سرعت حمل و ترخیص بالا

بزرگترین و مهم‌ترین مزیتی که واردات قطعات الکترونیکی از دبی به همراه دارد، سرعت بسیار بالای حمل و ترخیص کالا است. زمانی که سفارش قطعات الکترونیکی در شرکت‌های دبی ثبت می‌شوند، در کمترین زمان ممکن برای حمل و انتقال به ایران آماده خواهند شد. مسافت کم تا ایران و راه آبی خلیج فارس نیز سرعت واردات را بیشتر خواهد کرد.

دسترسی ساده به تولید کنندگان برتر جهان

در دبی به راحتی می‌توان نمایندگی‌های رسمی شرکت‌های تولید کننده قطعات الکترونیکی را پیدا کرد. به همین دلیل تامین قطعه ساده‌تر شده و حتی زمان کمتری برای پیدا کردن قطعات کمیاب صرف می‌شود. اگر هم نماینده رسمی شرکت در دبی وجود نداشته باشد، از طریق توزیع کنندگان و شرکت‌های شخص ثالث دبی می‌توان به قطعه دست یافت.

خدمات ارزشمند بای بست الکترونیک در واردات قطعات الکترونیکی از دبی

شرکت بای بست الکترونیک بسیاری از قطعات پرکاربرد مانند انواع آی سی، ترانزیستورهای ماسفت، ماژول‌های الکترونیکی، مقاومت، خازن، میکروکنترلر و... را از طریق دبی وارد کرده و به دست مصرف کنندگان ایرانی می‌رساند.

چگونه می‌توان سفارش واردات را ثبت کرد؟

سایت بای بست الکترونیک برای افزایش رفاه مشتریان روش‌های مختلفی را جهت ثبت سفارش واردات قطعات الکترونیکی از دبی در نظر گرفته است. با وجود تنوع بالای روش‌های ثبت سفارش، به راحتی می‌توانید قطعه را معرفی کرده و در زمان کمتری تحویل بگیرید. همچنین هر یک از روش‌ها دارای مزایای خاصی بوده که در ادامه مطلب به شما معرفی خواهند شد.

ثبت سفارش در اپلیکیشن بای بست الکترونیک

یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توانید برای ثبت سفارش واردات از دبی انتخاب کنید، استفاده از اپلیکیشن سایت بای بست الکترونیک است. در این اپلیکیشن می‌توانید لیست قطعات مورد نیاز و حتی قیمت درخواستی را ثبت کنید. همچنین در صورتی که قصد دارید اطلاعات بیشتری از قطعه ارائه دهید، گزینه پیوست لینک کمکی را خواهید داشت. البته که مشتریان عزیز می‌توانند لینک معرفی را برای هر قطعه روی سفارش خود ثبت کنند.

خرید قطعات الکترونیک از دوبی

دیگر امتیاز مثبتی که اپلیکیشن برای ثبت سفارش در اختیار شما می‌گذارد، امکان آپلود فایل برای هر قطعه است. برای مثال شما می‌توانید دیتاشیت قطعه مورد نظر را در سایت بارگذاری کنید تا محصول با بیشترین دقت ممکن وارد شود.

تکمیل فرم یا فایل اکسل درخواست واردات

دیگر روش ثبت سفارش واردات قطعات الکترونیکی از دبی در سایت بای بست الکترونیک، انتخاب فرم ثبت سفارش یا فایل اکسل است. در این روش شما می‌توانید اسامی قطعات مورد نیازتان را در یک فرم یا فایل اکسل قرار دهید و آن‌ها را معرفی کنید. همچنین برای ارائه توضیحات بیشتر، امکان اضافه کردن فایل یا لینک نیز وجود دارد.

سفارش بدون نیاز به ثبت نام

اگر برای پر کردن فرم یا نصب اپلیکیشن وقت کافی ندارید و می‌خواهید در کمترین زمان سفارش خود را ثبت کنید، باز هم سایت بای بست الکترونیک روش مناسبی را در اختیار شما می‌گذارد. با استفاده از روش بدون ثبت نام، در کمترین زمان ممکن می‌توانید درخواست را در سایت ثبت نمایید. همچنین در این روش تنها کافیست یک راه تماس را برای کارشناسان بای بست الکترونیک قرار دهید.

بای بست الکترونیک، راهی ساده برای واردات قطعات الکترونیکی

سایت بای بست الکترونیک همواره در تلاش است تا با واردات قطعات الکترونیکی از کشورهایی مانند چین و دبی بتواند نیازهای مشتریان را پاسخ دهد. به همین دلیل خدمات گسترده‌ای را در این زمینه قرار داده تا مشتریان دیگر محدودیتی برای پیدا کردن قطعات مورد نیاز خود نداشته باشند.